Technologia szkieletowa

Tradycja

w nowoczesnym

wydaniu

Twoje dobre samopoczucie, niskie koszta utrzymania, a także ekologia to nie pusty slogan! Do naszych domów wraca się z przyjemnością.  

 

Materiały użyte do budowy wszystkich przegród w obiekcie,  to w 90% materiały pochodzenia naturalnego, pozbawione substancji promieniotwórczych, formaldehydów, trudnych w utylizacji substancji chemicznych. Zarówno dach jak i ściany zewnętrzne izolujemy w sposób umożliwiający magazynowanie energii cieplnej w ich strukturze. Chronimy Twój dom przed utratą ciepła w okresie zimowym, a przed nadmiernym przegrzewaniem w okresie letnim.

 

Specyficzna struktura przegrody pozwala na określanie ich jako przegród otwartych dyfuzyjnie. Oznacza to w praktyce tyle, że wznoszone przez nas budynki zachowują się jak naturalny organizm. Zewnętrzna powłoka obiektu, podobnie jak nasza skóra pozwala na bezpośrednią migrację wilgoci w kierunku zewnętrznym, zapewniając optymalną wilgotność zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i w samej strukturze przegrody.

 

Nie tylko tradycja, ale i sama natura wskazały nam kierunek rozwoju ekologicznej technologii wznoszenia obiektów. Świadomość tego, z jakimi materiałami obcujemy pozwala nam w pełni wykorzystywać wszystkie ich walory i łączyć je ze sobą. To naturalne!

Szybkość budowy

Budowa domu szkieletowego może odbywać się przez cały rok. Twój dom będzie gotowy do zamieszkania nawet w 4 miesiące od rozpoczęcia budowy na gotowym fundamencie.

Elastyczność rozbudowy

W razie potrzeby o wiele łatwiej, szybciej i taniej rozbudujesz swój dom, gdy za jakiś czas będziesz potrzebować dodatkowego miejsca. 

Lekka konstrukcja

Lekka konstrukcja daje możliwość posadowienia budynku w trudniejszych warunkach gruntowych, bez generowania olbrzymich kosztów związanych ze skomplikowanymi fundamentami. 

Ekonomiczne użytkowanie

Stosowana przez nas technologia oraz naturalne izolacje termiczne pozwalają osiągnąć niespotykane parametry cieplne budynku. Dzięki temu koszty użytkowania są nawet o 80% niższe w porównaniu z murowanym domem.

Zdrowy mikroklimat

Głównym budulcem naszych domów jest drewno, które regulując naturalny mikroklimat wewnątrz, pozytywnie wpływa na zdrowie mieszkańców.

Wysoka trwałość

Dzięki wysokiej jakości materiałów budowlanych nasze domy charakteryzują się wysoką trwałością. 

Dach nad pomieszczeniem ogrzewanym

To łącznie min. 30 cm izolacji df df d dgdf d

- 10 dfg fd  d

- 15 fdg d 

- 23 df dfg dg

+

x

Polityka prywatności

© Baltic House Poland 2024

Kontakt

Pn-Pt 08:00-16:00

84-100 Puck, Stary Rynek 31

tel. +48 733 784 784

email: info@bh-poland.pl

Oddział Lublin

Pn-Pt 08:00-16:00

20-388 Ćmiłów, ul. Willowa 1

tel. +48 500 113 400

email: lublin@bh-poland.pl

 

Firma

Baltic House Poland sp. z o.o. sp.k.

NIP: 587-170-93-88

REGON: 366214714

KRS: 0000659502

VAT-EU: PL5871709388