Baltic House  - Domy Szkieletowe

BALTIC HOUSE POLAND

Budujemy domy szkieletowe z najwyższą jakością i dokładnością.

Nasza firma powstała w 2013 roku i od tego czasu nieprzestanie inwestujemy w nowoczesne rozwiązania, które gwarantują precyzję, powtarzalność i coraz większą wydajność. W naszej pracy zwracamy uwagę na najmniejsze detale.

Filozofia działania Baltic House opiera się na łączeniu tego, co pozornie niematerialne z tym, co namacalne, co rzeczywiste. Stałą w naszej pracy jest wiara w to, że tworzone przez nas obiekty stanowią nie tylko obudowę, ale są również spełnieniem marzeń i oczekiwań naszych klientów- partnerów biznesowych. Decydując się na rozpoczęcie działalności polegającej na realizacji domów prawie w całości wykonanych z materiałów organicznych postępowaliśmy świadomie. Doświadczenie zdobyte na rynku norweskim pozwoliło nam zrozumieć prawdziwe znaczenie słowa „hygge”. To uczucie towarzyszące wszystkim, którzy po raz pierwszy przekraczają próg drewnianego domu. To uczucie, którego nie można pomylić z niczym innym. Czują to nawet Ci z Was, którzy świadomie podejmują decyzję o budowie domu- tej pragmatycznej obudowy. O tym odczuciu nie mówią współczynniki, liczby, parametry i normy. To odczucie niemierzalne. To poczucie bliskości, ciepła, bezpieczeństwa. Znajdziesz je w domach realizowanych we współpracy z Baltic House.

Nasze umiejętności i doświadczenie 

Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania wciąż podnosząc nasze kwalifikacje, współpracujemy z doświadczonymi inżynierami. Wprowadzamy indywidualne rozwiązania dostosowane do wymagań polskiego rynku. 

Doświadczenie 

80%

innowacyjność

70%

Ergonomia

90%

PRZYSZŁOŚCIOWE ROZWIĄZANIA

Inwestujemy w nowe technologie 

Jesteśmy przekonani o tym, że działania Baltic House i zmieniające się trendy budowania domów jednorodzinnych w kraju staną  się w przyszłości kierunkiem rozwoju większości firm budowalnych. Wiemy o tym, że to my budujemy kolejny symbol świadczący o zmieniających się trendach w budownictwie. Tworzymy nową definicję komfortu. Komfortu, na który stać każdego z nas

MASZ PYTANIE ? JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI !

Wyślij wiadomość

Jeżeli chcesz poznać szczegółową ofertę odnośnie planowanej inwestycji, zapraszamy do kontaktu.

© Baltic House Poland

info@bh-poland.pl

+48 733 784 784

84-100 Puck, Stary Rynek 31

Pn - Pt: 8:00 - 16:00

Kontakt

Baltic House Poland sp. z o.o. sp.k.

NIP 5871709388

REGON 366214714

KRS 0000659502