Korzyści

BALTIC HOUSE POLAND

Szybkość Budowy

Budownictwo szkieletowe pozwala na stawianie domu na wcześniej przygotowanym fundamencie przez cały rok.

Jest to efekt technologii zakładającej brak mokrych prac w trakcie wznoszenia ścian oraz wykończenie z użyciem suchych tynków.

 

W Baltic House wiemy jak cenny jest czas, dlatego, korzystając z nowoczesnego parku maszyn, przygotowujemy prefabrykowane elementy budynku na hali produkcyjnej, które następnie trafiają na plac budowy.

 

To zdecydowania skraca czas budowy!  Dzięki temu możesz wprowadzić się do swojego całorocznego, ekologicznego i zdrowego domu już po 4 miesiącach od rozpoczęcia prac!

BALTIC HOUSE POLAND

Ekonomiczne użytkowanie

Niskie koszty eksploatacji, to zasługa sprawdzonej technologii, zastosowanych rozwiązań oraz najwyższej jakości materiałów

Domy szkieletowe bardzo łatwo ogrzać, co oznacza, że do zapewnienia żądanej temperatury potrzebna jest zdecydowanie mniejsza ilość energii niż w domu murowanym o takich samych wymiarach.

 

To w bezpośredni sposób przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Aby jednak budynek nie wychłodził się równie szybko, w naszych domach stosujemy izolacje termiczne z wełny celulozowej, która nie dość, że charakteryzuje się świetnymi parametrami, to jeszcze pozytywnie wpływa na zdrowie domowników.

 

Poza oszczędnościami wynikającymi z niskich kosztów ogrzewania, domy Baltic House wyposażone w inteligentny pakiet „Ekologia” dbają o portfel właścicieli i środowisko naturalne poprzez takie udogodnienia, jak przydomowa oczyszczalnia ścieków, czy podziemny zbiornik na wodę deszczową.

BALTIC HOUSE POLAND

Wysoka Trwałość

Kluczem do uzyskania wysokiej trwałości i wytrzymałości naszych budynków jest wykorzystanie sprawdzonej w wielu krajach technologii oraz stosowanie materiałów o doskonałych parametrach.

Dzięki autorskim rozwiązaniom naszych inżynierów oraz doświadczeniu specjalistów mamy pewność, że energooszczędny dom szkieletowy Baltic House będzie wyjątkowym miejscem nie tylko dla naszych klientów, ale również dla kolejnych pokoleń

BALTIC HOUSE POLAND

Lekka Konstrukcja

Niemal wszystkie zalety domów szkieletowych związane są w pośredni lub bezpośredni sposób z lekką konstrukcją drewnianą.

Właściciele domów Baltic House doceniają szybkość budowy oraz możliwość prowadzenia robót przez cały rok, a także oszczędność wynikającą z niższych kosztów prac fundamentowych.

 

Lżejsza konstrukcja nie wymaga bowiem takiego podłoża, jak ciężki budynek murowany w konstrukcji żelbetowej.

 

Jest to istotna przewaga również w przypadku planowania inwestycji zlokalizowanej w miejscu, gdzie występują trudne warunki gruntowe i postawienie domu murowanego na tradycyjnym fundamencie wymaga wymiany gruntu.

© Baltic House Poland

info@bh-poland.pl

+48 733 784 784

84-100 Puck, Stary Rynek 31

Pn - Pt: 8:00 - 16:00

Kontakt

Baltic House Poland sp. z o.o. sp.k.

NIP 5871709388

REGON 366214714

KRS 0000659502